Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej
 

Galeria

Festyn Rodzinny 06.07.2015r.

2015-06-16 22:28:39

„Rodzina na dobre i na złe”

7  czerwca w Tylmanowej odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej .

 

Celem imprezy było zintegrowanie rodziny oraz  włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach.

 

 Program artystyczny pt. „Rodzina na dobre i na złe”  oraz inscenizację  „O tym jak żabka mała rodziców nie słuchała” przedstawili  uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Następnie  swoje umiejętności wokalne  i taneczne zaprezentowały dzieci  z Ogniska Muzycznego oraz Zespołu Tanecznego działające przy WOK w Tylmanowej.  Na zakończenie wystąpił Zespół Regionalny „Tylmanowianie”.

 

Podczas festynu  wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział
w licznych zabawach i  konkursach z nagrodami. Do zabawy włączyli się także  rodzice i dziadkowie , którzy szaleli na scenie razem z dziećmi.

Darmowymi atrakcjami dla dzieci było  malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie oraz wata cukrowa. Natomiast dla rodziców degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez Panie ze Związku Podhalan
w Tylmanowej.

Na doskonałej zabawie szybko mijał czas. Każdy mógł znaleźć coś interesującego  dla siebie. Atrakcje zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały wspaniały  sposób na integrację rodziny. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się poprzez udział w festynie do integracji naszej małej społeczności.

 Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej !  « powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii