Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej
 

Grudniowe konkursy

W dniu 14.12.2015r. odbył się turniej tenisa stołowego oraz bilarda dla uczniów szkół podstawowych.

Tenis Stołowy

Kategoria dziewczyn:
I miejsce - Kamila Opyd
II miejsce - Martyna Opyd
III miejsce - Adrianna Michałczak

Kategoria chłopców:
I miejsce - Hubert Michałczak
II miejsce - Kacper Podgórski
III miejsce - Patryk Kozielec

Bilard
I miejsce - Miłosz Kamiński
II miejsce - Kuba Pyrdoł
III miejsce - Hubert Michałczak
W dniu 16.12.2015r. odbył się turniej tenisa stołowego i bilarda dla uczniów gimnazjum

Tenis Stołowy
Kategoria dziewczyny:
I miejsce - Jolanta Ziemianek
II miejsce - Maria Tworek
III miejsce - Jadwiga Kasprzak

Kategoria chłopcy:
I miejsce - Patryk Kulasik
II miejsce - Dawid Mikołajczyk 
III miejsce - Patryk Michałczak

Bilard
Kategoria dziewczyny:
I miejsce - Jadwiga Kasprzak
II miejsce - Sabina Podgórska
III miejsce - Jolanta Ziemianek

Kategoria chłopcy:
I miejsce - Piotr Trzepak
II miejsce - Patryk Michałczak
III miejsce - Paweł Gabryś
W dniu 19.12.2015r. odbył się konkurs plastyczny ,,Moja wymarzona choinka''. Wpynęło wiele pięknych prac. W konkursie udział wzięło 59 dzieci a oto wyniki:

Kategoria przedszkole - ,,0''
I miejsce - Filip Michałczak kl.,,0''a             Tylmanowa
I miejsce - Zuzanna Kozielec Przedszkole Tylmanowa
II miejsce - Piotr Rams                                Tylmanowa
II miejsce - Wiktoria Rzadkon  kl,,0''            Ochotnica Dolna
II miejsce - Alina Urbaniak    kl.,,0''              Ochotnica Dolna
III miejsce - Jakub Ligas   kl.,,0,,b                Tylmanowa
III miejsce - Oliwia Chorbak kl.,,0''                Ochotnica Dolna
III miejsce - Martyna Zabrzeska                    Tylmanowa - Zawodzie
Wyróżnienia:
Mateusz Rams                                               Tylmanowa
Dorota Mikołajczyk  kl.,,0''                              Ochotnica Dolna
Weronika Kundziarz   kl.,,0,,a                         Tylmanowa
Ola Klag    Przedszkole                                  Tylmanowa

Kategoria I-III
I miejsce - Bartosz Zabrzeski  kl.I                   Tylmanowa - Zawodzie
I miejsce - Patryk Kamiński     kl.II                  Tylmanowa - Zawodzie
I miejsce - Weronika Rams     kl. II                 Tylmanowa
II miejsce - Zuzanna Gierczyk  kl. I                 Tylmanowa
II miejsce - Adam Gabryś        kl. III                Ochotnica Dolna
III miejsce - Wiktoria Runger     kl. I                Ochotnica Dolna
III miejsce - Sebastian Chryczyk   kl.I             Ochotnica Dolna
Wyróżnienia:
Ania Brzeczek  kl. II                                        Tylmanowa - Zawodzie
Gabrysia Klag                                                 Tylmanowa

Kategoria IV-VI
II miejsce - Weronika Taraszkiewicz  kl.IV      Tylmanowa
III miejsce - Anna Ziajkiewicz   kl. V                Tylmanowa