Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej
 

Konkursy Listopad

W listopadzie w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej odbywały się następujące konkursy:

Konkurs plastyczny ,,Barwy Jesieni,,

w konkursie brało udział 59 osób a oto wyniki:

Kategoria 0 i przedszkole
I miejsce - Bartłomiej Opyd
II miejsce - Lena Dolańska
III miejsce - Kuba Ligas
Wyróżnienia:
- Lena Piszczek
- Mateusz Rams
- Mikołaj Zabrzeski

Kategoria I-III klasy
I miejsce - Adrian Poparda
II miejsce - Karolina Twardowska
III miejsce - Gabrysia Klag
Wyróżnienia:
- Bartosz Zabrzeski
- Milena Stefaniak
- Kuba Twardowski

Kategoria IV-VI klasy
I miejsce - Martyna Stefaniak
II miejsce - Anita Hebda
III miejsce Aneta Zabrzeska
Konkurs Piosenki Patriotycznej 
11 listopada

w konkursie brało udział 17 osób a oto wyniki:

Kategoria I-III klasy
I miejsce - Zuzanna Gierczyk
II miejsce - Adrian Poparda
II miejsce - Beata Hebda
III miejsce - Maksymilian Michałczak

Kategoria IV-VI klasy
I miejsce - Jwona Majerczyk
II miejsce - Gabriela Gierczyk
III miejsce - Martyna Konopka

Kategoria Gimnazjum
I miejsce - Wiktoria Wąchała
II miejsce - Roksana Słowik
II miejsce - Aleksandra Udziela
III miejsce - Natalia Tworek
Konkurs plastyczny z okazji Święta Niepodległości

I miejsce - Wiktoria Wąchała
II miejsce - Katarzyna Huza
III miejsce - Sabina Podgórska
Konkurs plastyczny i konkurs wiedzy 
,, Wielka Mała Ojczyzna,,

w dniu 12.11.2015r. w szkole podstawowej im. Mjr. Henryka Sucharskiego zorganizowano konkursy pod patronatem Wiejskiego Ośrodka Kultury
 w Tylmanowej.
A oto wyniki:
Konkurs plastyczny

w konkursie wzięło udział 35 uczniów klas  ,,0,,a i ,,0,,b

Przyznano trzy pierwsze miejsca:
Filip Michałczak  -  klasa ,,0,,a
Piotr Rams  -  klasa ,,0,,a
Zofia Noworolnik  -  klasa ,,0,,b

Konkurs wiedzy ,,Wielka Mała Ojczyzna,,

konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach: klasy I-III i IV-VI 
uczniowie odpowiadali na pytania w trzyosobowych zespołach
A oto wyniki:

Kategoria I - III
I miejsce - Justyna Adamczyk, Nina Hebda, Piotr Hebda  klasa IIb
I miejsce - Aleksanda Piszczek, Martyna Hebda, Łukasz Ziemianek  klasa IIa
II miejsce - Maksymilian Michałczak, Jakub Ligas  klasa I
III miejsce - Karolina Twardowska,Urszula Mikołajczyk,Dominika Ligas klasa III

Kategoria IV - VI
I miejsce - Martyna Konopka, Eliza Szymańska, Mikołaj Piszczek  klasa VI
II miejsce - Mateusz Chlebek, Katarzyna Młynarczyk,Małgorzata Trela  klasa V
III miejsce - Kamil Kozielec, Bartłomiej Matyszok, Artur Opyd  klasa IV

Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a reszta biorących udział nagrody pocieszenia i dyplomy.

Wok Tylmanowa dziękuje dzieciom za udział w konkursach i nauczycielom 
za przeprowadzenie.